Mobil Bankçılıqla əməliyyat edin, iPad qazanma şansı əldə edin
1 – 31 mart 2018-ci il tarixləri arasında Yapı Kredi Bank Azərbaycanın Mobil Bankçılığından 3 AZN və daha çox məbləğdə edilən istənilən Kommunal (mobil və stasionar telefon, qaz, işıq, su, internet, Kabel TV ) ödəniş əməliyyatları üçün 10 aprel təsadüfi seçim funksiyasının köməyi ilə tirajlı stimullaşdırıcı lotereya keçiriləcək. Kampaniya nəticəsində 1 nəfər iPad qazanacaq.
Minimum ödəniş məbləği 3 AZN-dir. Bir əməliyyat lotoreyada sadəcə bir dəfə iştirak edir. Belə ki, əgər Mobil Bankçılıq vasitəsi ilə 6 AZN mobil telefon ödənişi edilərsə 1 şans, 2 dəfə 3 AZN-lik mobil telefon ödənişi edilərsə 2 şans qazanılacaqdır.Yalnız Kommunal (mobil və stasionar telefon, qaz, işıq, su, internet, Kabel TV ) ödəniş əməliyyatları kampaniyaya aid edilir. Korporativ müştərilər iştirak etmir. Hər bir müştəri lotereyada sadəcə 1 dəfə qalib ola bilər. Lotereyada “Yapı Kredi Bank Azərbaycan” QSC əməkdaşları, Münsif Heyətinin tərtib olunmasında yardımçı olan agentlik əməkdaşları iştirak etmir.

• On April 10, a stimulant draw and random-based lottery will be held for any utility (mobile and landline phone, gas, electricity, water, internet, Cable TV) payment transactions in AZN 3 or more, made via Mobile Banking service of Yapi Kredi Bank Azerbaijan between March 1-31, 2018. As a result of the campaign, one person will get an iPad.
Minimal payment amount is AZN 3. One transaction participates in the lottery only once. In other words, if a mobile phone payment of AZN 6 is made there is one chance, but if two mobile phone payments each of AZN 3 are made, there are 2 chances. Campaign applies only to utility (mobile and landline phones, gas, electricity, water, internet, Cable TV) payment transactions. Corporative customers are not involved. Each customer may win the lottery only once. Employees of “Yapi Kredi Bank Azerbaijan” CJSC and agency staff assisted in the organization of judging panel don’t participate in the lottery.