Mobil Bankçılıqla əməliyyat edin, iPad qazanma şansı əldə edin
1 – 31 mart 2018-ci il tarixləri arasında Yapı Kredi Bank Azərbaycanın Mobil Bankçılığından 3 AZN və daha çox məbləğdə edilən istənilən Kommunal (mobil və stasionar telefon, qaz, işıq, su, internet, Kabel TV ) ödəniş əməliyyatları üçün 10 aprel təsadüfi seçim funksiyasının köməyi ilə tirajlı stimullaşdırıcı lotereya keçiriləcək. Kampaniya nəticəsində 1 nəfər iPad qazanacaq.
Minimum ödəniş məbləği 3 AZN-dir. Bir əməliyyat lotoreyada sadəcə bir dəfə iştirak edir. Belə ki, əgər Mobil Bankçılıq vasitəsi ilə 6 AZN mobil telefon ödənişi edilərsə 1 şans, 2 dəfə 3 AZN-lik mobil telefon ödənişi edilərsə 2 şans qazanılacaqdır.Yalnız Kommunal (mobil və stasionar telefon, qaz, işıq, su, internet, Kabel TV ) ödəniş əməliyyatları kampaniyaya aid edilir. Korporativ müştərilər iştirak etmir. Hər bir müştəri lotereyada sadəcə 1 dəfə qalib ola bilər. Lotereyada “Yapı Kredi Bank Azərbaycan” QSC əməkdaşları, Münsif Heyətinin tərtib olunmasında yardımçı olan agentlik əməkdaşları iştirak etmir.

• 10 апреля методом случайного отбора будет проведена стимулирующая тиражная лотерея среди операций по коммунальным платежам (мобильная и стационарная телефонная связь, газ, свет, вода, интернет, кабельное телевидение) на сумму 3 AZN и более, произведенным в период с 1 по 31 марта 2018 года посредством Мобильного Банкинга «Yapı Kredi Bank Azərbaijan». По итогам кампании 1 из участников получит iPad.
Минимальная сумма платежа составляет 3 AZN. Одна операция участвует в лотерее только один раз. Так, при оплате услуг мобильной связи на сумму 6 AZN вы получаете 1 шанс, а при оплате услуг мобильной связи дважды на сумму 3 AZN – 2 шанса. В кампанию включены только операции по коммунальным платежам (мобильный и стационарный телефон, газ, свет, вода, интернет, кабельное телевидение). Корпоративные клиенты не участвуют. Каждый клиент может выиграть в лотерее только один раз. Сотрудники ЗАО «Yapı Kredi Bank Azərbaijan», а также сотрудники агентства, предоставившего помощь в формировании жюри, не участвуют в лотерее.