Fərdi Ehtiyac Kreditlərinə 5%-dək endirim fürsəti!
Yapı Kredi Bankda 30 sentyabr 2021-ci il tarixinədək “İstehlak Kredit” faizlərinə 5%-dək endirim tətbiq olunacaqdır.
Belə ki, Bankdan ilk dəfə kredit götürən bir neçə müştəri qrupları üçün fərdi ehtiyac kreditləri üzrə illik faiz dərəcəsi 15%-dən başlayaraq hesablanacaqdır. Kampaniyada 5000 AZN və daha yüksək məbləğdə kredit götürəcək müştərilər iştirak edə biləcəklər Məlumat üçün bildirək ki, Yapı Kredi Bank 20 000 manatadək olan kreditlər üçün zamin tələb etmir.
Həmçinin, kampaniya zamanı istehlak krediti rəsmiləşdirən müştərilərə kredit kartı - Worldcard təqdim edilir, üstəllik kartın bir illik haqqı Bank tərəfindən hədiyyə olunacaqdır.
Müxtəlif təyinatlı fərdi ehtiyacların qarşılanması üçün nəzərdə tutulmuş nağd pul kreditini Yapı Kredi Bankın Bankının bütün filiallarından əldə etmək mümkündür. Bunun üçün sadəcə şəxsiyyət vəsiqənizlə bankın filiallarına yaxınlaşmaq kifayətdir.
Kampaniya detaları barədə ətraflı məlumat üçün *0444 nömrəli Telefon Mərkəzinə və ya bankın filiallarına müraciyyət etməniz xahiş olunur.
Yapı Kredi Bank Azərbaycan dünyanın bir neçə ölkəsində fəaliyyət göstərən bankçılıq qrupunun üzvüdür. Ana səhmdarı Koç Holding (Türkiyə) olan bank, Azərbaycanda Bakı və Sumqayıt şəhərlərində yerləşən filialları, 7/24 xidmət göstərən *0444 nömrəli Telefon Mərkəzi və İnternet/Mobil Bankçılıq məhsulları ilə müştərilərə geniş çeşiddə xidmət verməkdədir.
Qeyd edək ki, Yapı Kredi Bank Azərbaycanın məhsul və xidmətləri barədə məlumatları bankın filiallarından, www.yapikredi.com.az internet adresindən, *0444 nömrəli Məlumat Mərkəzindən, həmçinin rəsmi Facebook və Instagram səhifəsindən əldə etmək olar
Şərtlər belədir:
07.06.2021 – 30.09.2021 Bankımızda ilk dəfə istehlak krediti və yanında Worldcard müraciyyəti edən vəya artıq aktiv Worldcardı olan müştərilərə götürəcəkləri kredit məbləğindən asılı olaraq 5% -dək endirim ediləcəkdir. Üstəlik yeni worldcard əldə edəcək və notlarda qeyd olun tarixədək ən azı bir işləm edəcək müştərilərin ilk illik kart haqqı bizdən hədiyyə!
- Endirim üçün məbləğ aralıqları aşağıdaki kimidir:
Kredit üzərində Kredit Kartı yeni alınırsa( yəni bugünədək standartda 19.90 %-lə təklif edilən)
5,000 AZN - 10,000 AZN – 3%-dək ( yəni 16.90 %-lə )
10,001 AZN – 15,000 AZN – 4 %-dək ( yəni 15.90 %-lə)
15,001 aZN - və üzəri – 4.9 %-dək ( yəni 15 %-lə)
Kredit Kartı artıq varsa( yəni bugünədək standartda 18 %-lə təklif edilən)
5,000 AZN - 10,000 AZN – 2%-dək (yəni 16%-lə)
10,001 AZN – ve üzəri– 3 %-dək (yəni 15%-lə)
- Kampaniya çərçivəsində endirim ediləcək maksimal faiz miqdarı – 4.9 % -dir(yəni maks. illik 15%-lə kredit verilə bilər).
- Aktiv Wordcard-ı olmayan, vəya kredit üzərində worldcard müraciyyəti etməyən müştərilərə endirim şamil edilmir.
- Kampaniya yalniz Yapı Kredi-də ilk dəfə kredit göturən (lakin İT,Telekom,Neft-Qaz sahəsində işləməyən) muştərilərə şamil edilir.
- Kampaniya Express,Təkrar(worldcard müştəriləri xaric),Maaş,Xüsusi peşə sahibli,Səyahət,Avtomobil, Restrukturizasiya,Daşınmaz əmlak, Dövlət ipotekası (güzəştli və güzəştsiz) və Depozit qarşılıqlı kreditlərə şamil edilmir.
- 5000 AZN-dən aşağı verilən kredit məbləğləri kampaniyada iştirak etmir.
- İllik kart haqqının tətbiq edilməməsi yalnızca kampaniya ərzində yeni satılmış kartlar üçün və yalnızca cari il üçün keçərlidir, növbəti illərdə kart növündən asılı olaraq illik ücrət standart əsaslarda tutulacaqdır.
- Kart ücrəti ilk işləmdən sonra ilk ekstrede yansıdığı üçün ucrətin iptalıda bundan sonra baş tutacaq
- Ücrət iptal özəlliyi ən gec olaraq 30.09.21 tarixinədək kartını aktivləşdirib bir xərcləmə işləmi edəcək kartlara şamil ediləcək.Bunu etməyənlər,daha doğrusu kartını qeyd olunan tarixdən sonra aktivləşdirib işləm edəcək olanların illik kart ücrətləri iptal edilməyəcəkdir.
- Kreditin və Kredit kartının dəyərləndəriliməsi Bankın daxili qaydaları və MB məsuliyyətli kreditləşmə prinsipləri əsasında aparılır.Bank kreditin verilib/verilməməsi hüququnu özündə saxalayır.

An Opportunity to Get a Discount of up to 5% on Personal Cash Loans!
Thus, for some groups of customers applying to the Bank for a loan for the first time, the annual interest rate on personal cash loans will be calculated starting from 15%. Customers applying for a loan of AZN 5,000 and more can participate in the campaign. For information, Yapi Kredi Bank does not require guarantors for up to AZN 20,000 loans.
Also, during the campaign, customers applying for a consumer loan will be issued a Worldcard credit card free of the annual card fee as a gift from the Bank.
Cash loans for various personal needs can be obtained at all the Yapi Kredi Bank branches. You should only come to the bank’s branches with an ID card.
For more information on the campaign, please contact the Call Center by phone *0444 or the bank's branches.
Yapı Kredi Bank Azerbaijan is a member of a banking group operating in many European countries. The bank, the main shareholder of which is Koç Holding (Turkey), with branches located in Azerbaijan in Baku and Sumgait, 24/7 Call Center *0444, and Internet/Mobile Banking products provides customers with a wide range of services.
Note that information on products and services provided by Yapi Kredi Bank Azerbaijan can be obtained at the bank's branches, on the website www.yapikredi.com.az, in the Call Center *0444, as well as on the official Facebook and Instagram pages.
From 6/7/2021 to 8/31/2021, up to 5% discounts depending on the loan amount will be granted to the customers applying for a consumer loan and a Worldcard for the first time or those who already have a valid Worldcard in our Bank. Also, customers who have acquired a new Worldcard and performed at least one transaction before the date specified in the notes will receive it free of the first annual card fee as a gift from us!
- The loan ranges and discounts are as follows:
When acquiring a new credit card on a loan (so far offered at a standard rate of 19.90%):
AZN 5,000-10,000 – up to 3% (i.e., at 16.90%)
AZN 10,001-15,000 – up to 4% (i.e., at 15.90%)
AZN 15,001 and more – up to 4.9% (i.e., at 15%)
In the case of an available credit card on a loan (so far offered at a standard rate of 18%):
AZN 5,000-10,000 – up to 2% (i.e., at 16%)
10,001 AZN and more – up to 3% (i.e., at 15%)
- The maximum discount on the interest rate under the campaign is 4.9% (i.e., with the maximum discount, a loan can be issued at 15% per annum).
- Discounts do not apply to customers not having a valid Wordcard or not applying for a Wordcard on loan.
- The campaign only covers the customers applying to Yapi Kredi for a loan for the first time (but not engaged in IT, telecommunications, or oil and gas activities).
- The campaign does not cover Express, Repeated (except for Wordcard holders), Wage, Certain Profession Representative, Travel, Auto, Restructuration, Real Estate, State Mortgage (preferential and non-preferential), and Deposit Collateral Loans.
- Less than AZN 5,000 loans do not participate in the campaign.
- The annual card fee is not charged for only new cards issued during the campaign and only in the current year. In subsequent years, the annual fee will be charged on a standard basis, depending on the card type.
- Since the card fee is reflected in the first statement after the first transaction, the first annual fee will be canceled thereafter.
- Cancellation of the fee applies only to cards activated no later than 9/30/2021 with at least one payment transaction performed as of this date. The annual card fee will be charged to those who fail to do so, or more precisely, those who activate the card and perform a transaction after the date specified.
- Loans and credit cards are assessed according to the Bank’s internal rules on the CB’s responsible lending principles. The Bank reserves the right to grant a loan or not.